fbpx

Privát Banki Minőségbiztosítási szakértő

Weboldal OTP Bank

Az OTP Bank NyRt.

Vagyonkezelési és Megtakarítási Szolgáltatási Igazgatósága pályázatot hirdet

pozíció betöltésére.

Az új munkatárs feladatai:

  • A privát banki tevékenység minőségbiztosítási, prudencia és compliance megfelelőség monitoringja;
  • Személyesen és telefonon megadott tranzakciók részletes vizsgálata, elemzése és összevetése a fennálló törvényekkel, ügyvitelekkel;
  • Tranzakció típusokból, illetve szabályoktól eltérő tipikus tranzakciókból tapasztalatok levonása és egyeztetése a társterületekkel;
  • A módszertan és az elkészült listák által jelzett PB specifikus problémák elemzése, értékelése, majd a szituáció részletes kivizsgálása, riportolása;
  • A vizsgálati eredmények alapján szabályozási és értékajánlati változtatások kezdeményezése.

Az ideális jelölt:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik;
  • Befektetési üzletági ismeretei vannak;
  • Tárgyalási szintű az angol nyelvtudása;
  • Innovatív gondolkodás jellemzi;
  • Alkalmas a csapatmunkára;
  • Jó kommunikációs és szervező képességgel rendelkezik.

Jelentkezésnél előny jelenthet:

  • Kiemelt ügyfélkezelési vagy Privát Banki ismeretek, tapasztalatok megléte;
  • OTP Bank által használt rendszerek ismerete;
  • Ellenőrzési, illetve compliance területen vagy fióki irányításban szerezett tapasztalat.

Amiket ezért cserébe nyújtani tudunk:

  • Vonzó juttatási csomag;
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása;
  • Stabil tulajdonosi háttér;
  • Tervezhető munkaidő;
  • Belvárosi munkakörnyezet.

A munkára való jelentkezéshez kérlek látogasd meg career5.successfactors.eu.