fbpx

MDC mérnök-mechanikus

Weboldal Schindler Hungária Kft.

Munkatársat keresünk

MDC mérnök – Mechanikus
pozícióba.

A Schindler Európában a legnagyobb, a világon pedig a második legnagyobb felvonógyártó és forgalmazó cég, ugyanakkor a világ első számú mozgólépcső és mozgójárda szállítója is egyben. A Schindler csoport közel 1000 irodával rendelkezik világszerte és több, mint 60.000 kollégát foglalkoztat.

Főbb feladatok:
·         Ajánlatok és rendelések előkészítése.

·         Minden mechanikus elem (hajtás, vezető készülékek, függesztő elemek, fülkék, ajtók, akna tartozékok stb.) meghatározása az építész terv, az elrendezési terv, anyagbizonylatok, értékesítési dokumentáció és egyebek alapján.

·         Interfészek meghatározása.

·         Megrendelési dokumentáció elkészítése.

·         Műszaki dokumentáció elkészítése kormányzati szervek részére.

·         Helyszíni vizsgálatok elvégzése és a mért eredmények bemutatása, amennyiben szükséges.

·         Kockázatelemzés végzése.

·         Mechanikus elemek esetén szilárdsági számítások elvégzése.

·         Ügyféllel és beszállítóval való jó viszony ápolása.

·         Beépítési idő számítása speciális rendszerek esetén együttműködve a helyszínnel és a beszállítókkal.

·         Panasz kezelése.

·         Nagy projektek kivitelezésénél mechanikus műszaki támogatás.

·         Konzultáció és támogatás az értékesítés és/vagy kivitelezés részére, műszaki és üzleti kérdésekben.

·         Speciális rendszerek szerelése esetén támogatás biztosítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
·         Befejezett felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban villamos-vagy gépészmérnök szakon)

·         Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

·         Jó szervezési készség, részletekre való odafigyelés

·         Képesség a bizalom és a jó kapcsolat kiépítésére az ügyfelekkel

·         Sikerorientált és pozitív „meg tudom csinálni” hozzáállás

·         Gyakorlati gondolkodásmód

·         Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
·         A felvonós szakma, piac ismerete

·         Tervezői tapasztalat

Amit kínálunk:
·         Főállású munkaviszony, stabil munkahely

·         Nemzetközi környezetben való munkavégzés

·         Svájci, családi vállalati kultúra

·         Számos juttatás az alapbéren felül: cafeteria, jutalékok, bónuszok

·         A munkavégzéshez a legkorszerűbb munkafelszerelés

·         Barátságos, támogató munkakörnyezet

Egyéb juttatások:
éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:
1117 Budapest, Budafoki út 60.

Amennyiben lehetőségünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a hr.hu@schindler.com email címre, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzával együtt.

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.