fbpx

Műszaki támogató

Website Siemens Zrt.

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

– védelmek paraméterezése és üzembe helyezése
– ajánlatokhoz műszaki specifikáció alapján a megfelelő védelmi készülékek kiválasztása
– koncepciók kidolgozása alállomási védelem, irányítástechnika és kommunikációs rendszer részére
– mezőgépek, RTU-k programozása
– ipari SCADA fejlesztés és karbantartás
– belső és külső műszaki konzultáció (magyar és angol nyelven)
– érdeklődési körnek megfelelően a Digital Grid üzletág további megoldásainak, szoftvereinek megismerése, alkalmazása

Mi különböztet meg másoktól?

– villamosmérnök végzettség
– programozói tapasztalat
– irányítástechnikában és/vagy védelmi készülékekkel szerzett gyakorlati tapasztalat
– műszaki angol nyelvtudás
– önálló munkavégzés képessége, megoldásorientáltság

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat. Lehetőséget biztosítunk a folyamatos szakmai fejlődésre, és összetartó csapatként segítjük egymást.

To apply for this job please visit jobs.siemens.com.