fbpx

Stratégiai elemzési szakértő

Weboldal OTP Bank

Feladatok:

Egy stratégiai és kiemelt egyedi projektekkel foglalkozó belső tanácsadói csapat tagjaként:

  • Közreműködés a Bankcsoport stratégiai tervének kialakításában
  • Részvétel egyedi stratégiai, tervezési, elemzési és döntés-előkészítési feladatok elvégzésében, pénzügyi modellezésében
  • A magyarországi és régiós versenytársak tevékenységének nyomon követése, eseti és rendszeres elemzések készítése
  • A Bankcsoport felsővezetői részére előadás, prezentáció javaslatok készítése
  • Belső, ügyfélszintű adatbázisok üzleti célú elemzése

Akit keresünk:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • Tárgyalási szinten kommunikál angolul
  • Elemző készsége magas szintű
  • Önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt alkalmas
  • Szóbeli és írásbeli kommunikációs készsége kiemelkedő
  • Fontos számára fejlődés
  • Szívesen fogadjuk pályakezdők jelentkezését is

Amit előnynek tartunk:

  • Pénzügyi, bankszakmai ismeret
  • Külföldi tanulmányok és/vagy munkatapasztalat
  • Vezetési tanácsadói tapasztalat
  • Statisztikai, ökonometriai elemzési módszerek ismerete
  • Adatbányász szoftverek használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő munka – közvetlenül a Bank felső vezetése részére történő munkavégzés, milliárdos kihatású projektekben való részvétel – Kelet-Közép-Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai fejlődés lehetősége, hazai és nemzetközi banki és projekt jellegű tanácsadási ismeretek megszerzése/elmélyítése
  • Összetartó csapat
  • Támogató vezető

A munkára való jelentkezéshez kérlek látogasd meg career5.successfactors.eu.