Az Accenture olyan lelkes pályakezdőket keres, akik készen állnak belevetni magukat az IT-szakma sűrűjébe, és szívesen alapoznák meg karrierjüket az alkalmazásfejlesztés, rendszeradminisztráció és szoftverkarbantartás területén, a digitalizáció lehetőségeit kiaknázó üzleti megoldásokat fejlesztve ügyfeleink részére.

Csatlakozz az Accenture Technology Junior programunkhoz, és bontakoztasd ki tehetségedet szakmai támogatásunkkal és magas színvonalú képzéseink igénybevételével! Csapatunk tagjaként minden nap nagyszerű szakemberekkel, a legfejlettebb technológiákkal, és piacvezető cégekkel dolgozhatsz együtt, kimagasló megoldásokat fejlesztve az ipar számos területén.

Milyen feladatok várnak rád csapatunkban?

  • tapasztalt szoftverfejlesztő kollégáink vezetésével belső tréningen vehetsz részt, ahol a követelmények feldolgozása után szoftverprojektek műszaki tervét készítitek el;
  • a legkorszerűbb technológiákkal fejleszthetsz – a telepítéshez, kódoláshoz és monitoringhoz kapcsolódó feladatokat is ellátva;
  • magas minőségű, a projektcéloknak megfelelő kód előállítását sajátíthatod el;
  • már meglévő alkalmazások támogatását és karbantartását bízzuk rád;
  • része lehetsz egy agilis környezetnek, ahol munkánk minden mozzanatát ez a fejlesztési módszertan hatja át.

Te vagy az emberünk, ha…

  • rendelkezel BSc vagy MSc diplomával IT-területen;
  • fejlődni szeretnél és gyakorlatot szerezni az IT-szakma olyan keresett ágazataiban, mint például a frontend, backend vagy full-stack fejlesztés, az alkalmazásfejlesztés, a DevOps, a tesztautomatizálás, vagy éppen a magas szintű adatelemzés;
  • felkeltette már az érdeklődésed legalább egy az alábbi technológiák közül: ReactJS, Angular JS, Node.js, Java, Spring, Spring-boot, AWS, Google Cloud platform; Azure; Jenkins, Tosca, Selenium; SoapUI, Power BI, Splunk, QlikView, Tableau, Salesforce, SAP stb.;
  • alapvető tudással rendelkezel legalább egy magas szintű programozási nyelvben – például a Java, C#, .NET or Node.js or JavaScript, Python stb.;
  • ismered az SQL és az adatbáziskezelés alapjait;
  • ismerősek számodra a szoftvertesztelés fogalmai;
  • jó analitikai készségekkel rendelkezel, nem ijedsz meg a felmerülő problémáktól;
  • szeretsz csapatban dolgozni, szívesen osztod meg az ötleteidet másokkal;
  • szóban és írásban is jól kommunikálsz angolul.

Amit mi kínálunk cserébe…

  • változatos nemzetközi projektek, hozzáférés a legfrissebb technológiákhoz;
  • sokszínű csapat, nagyszerű céges kultúra;
  • gyönyörű, modern munkakörnyezet;
  • színvonalas szakmai képzések (nyelvtanfolyamok is);
  • flexibilis munkavégzési lehetőségek (rugalmas munkaidő, home office);
  • cafeteria – az igényeidre szabva;
  • a társaság részvényei kedvező áron;
  • Refer-a-Friend ajánlói program;
  • AYCM kártya;
  • versenyképes kompenzációs csomag és biztosítás.

Accenture

Az Accenture a világ egyik vezető szakmai szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi vállalata, amely vezető képességekkel rendelkezik a digitalizáció, a cloud és a security területén. A cég több mint 40 iparágban, a világ legnagyobb technológiai szolgáltató hálózatával a háttérben – az üzlet és a technológia keresztmetszetében működik. A cél, hogy folyamatosan támogassa ügyfelei teljesítményének javítását és fenntartható értékek létrehozását.

Bérezés: Bővebb információ a recruitereknél
Nyelvtudás:
Angol
Magyar