Érdekel az IT világa? Már régóta kipróbálnád, milyen egy programozó munkája, de még nem sikerült tapasztalatot szerezned?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, jelentkezz az alábbi linken a képzésre, ugyanis júniustól az IT előképzettségű (legyen az bootcamp, egyetemi óra, vagy otthoni tanulással összeszedett tudás) frissdiplomásoknak 1-3 hónapos képzést indítunk, ami alatt beletanulhatnak az IT szakmába.

Bővebb információért látogass el Discord csatornánkhoz, és keresd recruiter kollégáinkat, akik szívesen válaszolnak felmerülő kérdéseidre.

Hol?

• Online, az Accenture szervezésében

Mikor?

• 2021. júniustól havonta

Hol tudok jelentkezni?

• Töltsd ki a tanulmányaidra vonatkozó kérdéseket, és e-mailben keresünk a részletekkel.

Accenture

Az Accenture a világ egyik vezető szakmai szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi vállalata, amely vezető képességekkel rendelkezik a digitalizáció, a cloud és a security területén. A cég több mint 40 iparágban, a világ legnagyobb technológiai szolgáltató hálózatával a háttérben – az üzlet és a technológia keresztmetszetében működik. A cél, hogy folyamatosan támogassa ügyfelei teljesítményének javítását és fenntartható értékek létrehozását.

Bérezés: Bővebb információ a program indulásakor.