Pénzügyi asszisztensként támogatást nyújtasz majd a Controllership csapatainknak. Olyan személyt keresünk, aki élvezi az emberekkel való napi kapcsolattartást és kommunikációt, aki felelősségteljes és kész alkalmazkodni egy nemzetközi környezethez.

Feladatok:

  • Fizetendő számlák – szállítói számlák könyvelése
  • Bankszámlakivonat könyvelés
  • Befektetett eszközök könyvelése
  • Statisztikák állami szervek felé (KSH, MNB)
  • AP számlák és bankszámlakivonatok archiválása
  • Ad hoc pénzügyi és számviteli tevékenységek

Elvárások:

  • Jó angol nyelvtudás
  • Jó együttműködési készség
  • Szervezési készség és a részletekre való odafigyelés
  • MS Office csomaggal kapcsolatos korábbi tapasztalat
  • Pozitív hozzáállás
  • Középiskolai végzettség
  • Munkatapasztalat: előnyös némi könyvelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkavégzés nemzetközi környezetben, dinamikus, motiváló csapatban
  • Gyors tanulási lehetőségek, változatos feladatok
  • Hosszú távú karrierlehetőség

Jelentkezz: https://bit.ly/3qmy0ur

Bérezés: megegyezés szerint
Nyelvtudás:
Angol
Holland