Leírás

Feladatok, amik rám várnak

  • európai üzleteink first level szintű támogatása (HW, SW, kasszarendszerek)
  • telefonon és e-mailen beérkező kérések feldolgozása, hibajegyek készítése, valamint a support-tevékenység dokumentálása
  • az üzletek informatikai rendszerében felmerülő szoftver és hardver hibák elemzése, megoldása, vagy továbbadása
  • kapcsolattartás a második és harmadik szintű megoldócsoportokkal
  • telepítések, adatmentések és technikusi feladatok támogatása táveléréssel
  • új hardverek és szoftverek tesztelése

Amit magammal hozok

  • magabiztos középfokú angol- ÉS olasz nyelvtudás
  • többműszakos munkarend vállalása (kiegészítő műszakpótlék)
  • legalább középfokú végzettség
  • gyors tanulás és nyitottság az új IT-megoldásokra
  • ügyfélközpontúság, hatékony kommunikáció
  • felelősségteljes munkavégzés
  • csapatszellem
  • a releváns tapasztalat nem elvárás

PÁLYAKEZDŐK ÉS PÁLYAMÓDOSÍTÓK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Ami meggyőz

  • fejlődési lehetőség egy folyamatosan növekedő szervezetben
  • további fejlődési lehetőség az IT területén akár technikai, akár projektmenedzsment irányban
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
  • átlagon felüli bérezés
  • intenzív, egyénre szabott és gyakorlatközeli betanulás
  • változatos és érdekes munkakör
  • modern és kényelmes munkakörnyezetben történő munkavégzés (állítható asztalok, sportolási lehetőség)

Munkavégzés helye
1112 Budapest Balatoni út 2/A

Munka kezdete
​azonnal​

ALDI International IT Services

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Képzelj el egy szervezetet, ahol a jól ismert és szeretett ALDI-tól megszokott minőség és megbízhatóság ötvöződik az IT technológia által nyújtott innovációs környezettel. Budapesten és Pécsett, már több mint 200 fős szervezetként támogatjuk saját kollégáinkat szerte a világon. Azért dolgozunk minden nap, hogy az ALDI zavartalanul működhessen.

Bérezés: átlagon felüli bérezés
Nyelvtudás:
Angol
Olasz