Leírás

Az új munkatárs feladatai
európai üzleteink, irodáink és logisztikai központjaink IT támogatása telefonon és e-mailben
felmerülő IT hibák elemzése, megoldása, illetve továbbítása
problémabejelentések és igénylések dokumentálása
kapcsolattartás a specializálódott IT csapatokkal
programok telepítése, adatmentés és a technikusok támogatása táveléréssel
új hardverek és szoftverek tesztelése

Az ideális jelölt
magabiztos középfokú német- ÉS angol nyelvtudással rendelkezik
vállalja a többműszakos munkarendet (kiegészítő műszakpótlék)
legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
gyorsan tanul, és nyitott az új IT-megoldásokra
ügyfélközpontú, hatékonyan kommunikál
felelősségteljesen végzi munkáját
csapatszellemmel rendelkezik
a releváns tapasztalat nem elvárás

PÁLYAKEZDŐK ÉS PÁLYAMÓDOSÍTÓK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amit kínálunk
fejlődési lehetőség egy folyamatosan növekedő szervezetben
további fejlődési lehetőség az IT területén akár technikai, akár projektmenedzsment irányban
biztos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
átlagon felüli bérezés
intenzív, egyénre szabott és gyakorlatközeli betanulás
változatos és érdekes munkakör
modern és kényelmes munkakörnyezetben történő munkavégzés (állítható asztalok, sportolási lehetőség)

ALDI International IT Services

Az ALDI-val legtöbbször vásárlóként találkozunk, azonban érdemes tudni, hogy Magyarországon nemzetközi szolgáltatóként is működik, ahonnan az ALDI SÜD cégcsoport különböző IT és üzleti szolgáltatásainak támogatása folyik.

Bemutatjuk az ALDI International IT Services-t, továbbiakban AIIS-t.

Budapesten és Pécsett, már közel 200 fős szervezetként támogatjuk saját kollégáinkat szerte a világon. Azért dolgozunk minden nap, hogy az ALDI zavartalanul működhessen. Megalakulásunk óta folyamatosan növekedünk és fejlődünk, kollégáink egy dinamikus környezetben alakítják cégünk portfólióját.

Bérezés: Átlagon felüli jövedelem.
Nyelvtudás:
Angol
Német