Leírás

Az új munkatárs feladatai:

online és offline grafikai anyagok szerkesztése, méretmutációk készítése,
Webdesign, HTML tartalmak szerkesztése,
nyomdai előkészítés,
kreatív ügynökségekkel történő együttműködés,
esetenként tenderkiírásokban való részvétel.

Az ideális jelölt:

releváns területen szerzett grafikai tapasztalatot,
társalgási szintű aktív német- és angolnyelv-tudással bír,
professzionális Adobe Photoshop, Illustrator és InDesign ismeretekkel,
magas fokú MS-Office ismeretekkel
és B-kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
vállalja a 1-2 hónapos betanulást Ausztriában,
kreativitás, megbízhatóság,
terhelhetőség, önálló munkavégzés, valamint
elkötelezettség és csapatszellem jellemzik.

Előny jelent:

felsőfokú végzettség,
fotózási gyakorlati ismeretek,
szabadkezi rajzolás képessége.

Amit kínálunk:

stabil vállalati háttér hosszútávú munkalehetőség,
kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark,
dinamikus csapat.

ALDI Magyarország

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Bérezés: Átlagon felüli fizetés.
Nyelvtudás:
Angol
Német