Leírás

Az új munkatárs feladatai
árurendelés és áruprezentáció
munkaerő beosztásának tervezése, a beosztottak irányítása és motiválása
kasszák leszámolása
árufeltöltés
adminisztratív feladatok

Az ideális jelölt
lezárt – akár nem kereskedelmi -, legalább középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik
legalább 1-2 éves vezetői tapasztalattal rendelkezik (a kereskedelemben szerzett tapasztalat előnyt jelent)
felelősségteljes és átlagon felül elkötelezett
szívesen dolgozik emberekkel
vezetői és jó kommunikációs képességekkel rendelkezik
képes motiválni munkatársait

Amit kínálunk
bruttó 603.400 Ft kezdő fizetés mellett az elérhető legmagasabb fizetés havi bruttó 847.000 Ft* heti 40 órás műszakban
munkába járás költségének térítése
egyéb ingyenes juttatások

*az ALDI Magyarországnál a pozícióban eltöltött 10 év munkaviszony után elérhető, pótlékokkal (kivéve vasárnapi pótlék). A vasárnapi pótlék kifizetése a Munka Törvénykönyve által meghatározott mértékben történik.

VÁRUNK AZ ALDI CSAPATÁBA! KÜLDD EL FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD MOST!

ALDI Magyarország

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.