Leírás

Közgazdász végzettségű munkatársakat keresünk!

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdász (preferáltan pénzügy és számvitel szakos) végzettség (diploma),
  • államilag elismert középfokú nyelvvizsga,
  • Jártasság a komplex pénzügyi, számviteli elemzések elkészítésében,
  • Nem okoz gondot pénzügyi tervek, pályázatok elkészítése, értékelése.

Mit kínálunk számodra?

  • versenyképes fizetés
  • biztos munkahely egy kiszámítható életpályamodell keretében,
  • folyamatos képzések
  • cafeteria juttatási csomag (bruttó 200.000 Ft)
  • ruházati ellátmány (éves szinten 96.625 Ft – ami szabadon elkölthető ruházat vásárlására)
  • rendszeres egészségügyi szűrések
  • szociális juttatások
  • teljesítmény juttatás
  • sportolási lehetőség
  • modern munkakörnyezet

A munkavégzés helye : Budapest

Időtartam: Határozatlan idejű jogviszony, rugalmas munkaidő (heti 40 órás munkavégzés)

(fényképes, magyar nyelvű, amerikai típusú, vagy EUpass önéletrajzzal)

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a utanpotlas@ah.gov.hu címre

Alkotmányvédelmi Hivatal

Hivatalunk legfőbb feladatának tekinti, hogy megvédje Magyarország szuverenitását, törvényes rendjét, gazdasági és társadalmi stabilitását. Munkatársaink élethivatásaként tekintenek a nemzet biztonsága érdekében végzett feladataikra.