Leírás

Mire számíthatsz, ha minket választasz?

  • baráti légkör és jó hangulat, közvetlen kollégák akiktől tanulhatsz
  • felelősségteljes, izgalmas, értelmes feladatok
  • XII. kerületi iroda (MOM Park és Déli pu. között)
  • stabil munkahely, fix fizetés, béren kívüli juttatás

Ezek a feladatok várnak rád:

  • képfeldolgozással kapcsolatos algoritmusok fejlesztése
  • adatbázist, adattárolást, adatrögzítést támogató algoritmusok fejlesztése
  • felmerülő problémákra új megoldási irányok kutatása es fejlesztése
  • képannotációs rendszer fejlesztése: alkalmazásfejlesztés és grafikus segédprogramok írása

Akit keresünk, rendelkezik az alábbiakkal (vagy nagyon gyorsan tanul 😊):

  • Felsőfokú műszaki végzettség (matematikus, fizikus, informatikus)
  • C/C++ programozási tapasztalat (legalább 1-2 év)
  • Qt ismerete
  • Python3 ismerete
  • SQL tapasztalat
  • angol nyelvtudás (középfok)
  • jó problémamegoldó készség
  • igény és hajlandóság csapatban való munkavégzésre

Előny továbbá, ha ismerősek az alábbiak:

  • képfeldolgozási módszerek
  • neurális hálók, deep learning
  • Linux operációs rendszer
  • folyamatintegrációs eszközök
  • Bash programozás

Jelentkezéshez küldd el nekünk önéletrajzodat: karrier@arh.hu

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a karrier@arh.hu címre

Bérezés: tapasztalattól függően, megegyezés alapján
Nyelvtudás:
Angol