Leírás

Mire számíthatsz, ha minket választasz?

  • baráti légkör és jó hangulat, közvetlen kollégák akiktől tanulhatsz
  • felelősségteljes, izgalmas, értelmes feladatok
  • XII. kerületi iroda (MOM Park és Déli pu. között), home office lehetőség
  • stabil munkahely, fix fizetés, béren kívüli juttatás

Ezek a feladatok várnak rád:

  • rendszámolvasó kamera szoftver komponenseinek tervezése, implementálása és tesztelése
  • szoftverek fejlesztése 32 és 64 bites ARM-os rendszerekre
  • hardverek élesztése és tesztelése tesztprogramok készítésével

Akit keresünk, rendelkezik az alábbiakkal (vagy nagyon gyorsan tanul 😊):

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • C/C++ programozási tapasztalat (legalább 1-2 év)
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • Python scriptnyelv ismerete
  • verziókövető rendszerek ismerete
  • angol nyelvtudás (középfok)

Előny továbbá ha ismerősek az alábbiak:

  • ARM rendszerek
  • Linux container és docker
  • TDD módszerek
  • bash programozás
  • Redmine
  • Doxygen
  • Qt
  • Rust

Jelentkezéshez küldd el nekünk önéletrajzodat: karrier@arh.hu

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a karrier@arh.hu címre

Bérezés: tapasztalattól függően, megegyezés alapján
Nyelvtudás:
Angol