Leírás

A feladatok:
• Irodai asszisztencia (posta, hivatalokkal ügyintézés, munkatársak munkával kapcsolatos ügyintézései)
• Beszerzés (irodai eszközök, irodai frissítők)
• Irodai infrastruktúra biztosítása (kisebb javítások, karbantartási feladatok menedzselése, társasházi szabályok követése)
• Titkársági feladatok ellátása (levelezés, találkozószervezés, dokumentumok kezelése)
• Kapcsolattartás partnerekkel, beszállítókkal (pl. irodai beszerzés, IT, takarítás)
• Tréning-szervezésben való támogatás: résztvevők jelentkeztetése, tájékoztatása, tréningekre eszközök, handoutok összekészítése, tréning anyagok szerkesztése, nyomtatása, résztvevői visszajelzések kezelése
• Ajánlatok, pályázatok elkészítésében való részvétel: szükséges dokumentumok beszerzése (cégbíróság, ügyvéd, bank stb.), az ajánlat formai megfelelőségének biztosítása.
• Adatrögzítés és kimutatások készítése (Excel)
• Előny a hírlevélkommunikációban, weboldal-kezelésben, illetve online értékelők (mentimeter.com) jártasság
• Pénztár kezelése
• Angolul kisebb levelezés, kérdőívek fordítása

Amit várunk:
• Gyakorlatias gondolkodás, rendszeretet, módszeresség
• Cselekvésorientáltság: „Na, ezt is rendbe raktam, elintéztem! Jöhet a következő!”
• Önálló munkavégzés, egyenes beszéd, kérdezés
• Jó önmenedzselés, a feladatok priorizálása
• Párhuzamos feladatok hatékony menedzselése: „többfőnökös” állapot menedzselése
• Erős egyéniségekkel való konstruktív együttműködés képessége
• Gördülékeny kommunikáció írásban és szóban

Egyéb elvárások:
• Word, Excel, PowerPoint magas szintű ismerete
• O365 ismerete előnyt jelent
• Angol nyelvtudás (középszint): telefonokra, e-mailekre válaszolni, angol nyelvű tenderek összeállításában való részvétel

Feltételek:
• V. kerület Veres Pálné utcában levő munkahely; barátságos irodai környezet
• Intelligens, emberközpontú szervezetfejlesztőkkel együttdolgozás
• Heti 20 óra munkavégzés. Alapvetően napi 4 óra munkavégzés, de tömbösítés is lehetséges (rugalmasak vagyunk). Home office is megoldható bizonyos munkák esetén

• Diákszervezeten keresztüli kifizetés, nettó 1275 Ft-os órabér
• Túlórákat fizetjük

Jelentkezel? Akkor a következőt kérjük:
• Küldj egy fényképes önéletrajzot, valamint egy motivációs levelet.
• Jelentkezésedet küldd a office@ascon.hu címre.

Köszönjük!

Amennyiben pályázati anyagod alapján úgy döntünk, folytatjuk veled a felvételi folyamatot, úgy mihamarabb jelentkezünk.

Ascon Consulting Kft.

2010-ben alapított, dinamikusan növekedő szervezetfejlesztő cég vagyunk.