Leírás

Következő feladatok várnak rád:

  • Szolgálati autókkal kapcsolatos szervezési feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a termelő területtel
  • Megbeszélőtermek foglalása
  • Öltözőszekrény kulcs koordináció
  • A terület szervezeti ábrájának aktualizálása
  • A területi képzések nyomonkövetése, kimutatások előkészítése
  • A termelő területen használt kesztyűautomaták törzsadatainak ápolása és kimutatások előkészítése
  • A terület környezetvédelmi tényezőinek elemzésében való részvétel, folyamatos aktualizálása
  • Marketing team tagság (a területen belül megjelenő marketing tevékenységben kreatív részvétel pl. témagyűjtés a területi hírlevélhez)

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • Folyamatban lévő főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSc / MA) gazdasági tanulmányokat folytatsz, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Legalább heti 3 munkanapot tudsz vállalni
  • Németnyelv-tudásod alapfokú írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Terhelhetőség, nyitottság, határozott fellépés jellemez
  • Rugalmasság, megbízhatóság, önállóság jellemez
  • Jól kommunikálsz és szívesen vállalsz szervezési feladatokat
  • Képes vagy csapatban dolgozni

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.

Audi Hungaria Zrt.

A győri Audi nem más, mint számos innovatív motor szülőhelye, a stílusikon Audi TT és Q3 otthona, a világ egyik legkorszerűbb járműgyára, egy csúcstechnológiájú fejlesztőközpont, valamint az elektromos meghajtások sorozatgyártásának telephelye és Közép-Európa legnagyobb szerszámgyára. Akár hallgatóként, akár főállásban keresel szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőségeket – mérnök, IT, gazdász végzettséggel – számos karrierlehetőséget nyújtunk számodra!

Gyakornoki programunkban a munkaidő beosztása rugalmas, de annak érdekében, hogy valóban részt tudj venni szakterületed tevékenységeiben, arra kérünk, hogy legalább heti 3 napot tölts nálunk. Ha ez a tanulmányaid mellett több is lehet, annak csak örülünk.  Budapestről célzott buszjáratokat is indítunk az Audi Hungaria bejáratához, valamint kedvezményes kollégiumi lehetőséget is biztosítunk. Célunk, hogy tanulmányaid során személyes és szakmai fejlődésedben egyaránt támogassunk; munkádat időarányos, versenyképes jövedelemmel díjazzuk.

Fő működési területek:
Motor- és Járműgyártás | Műszaki fejlesztés | Minőségbiztosítás | Gazdasági és IT funkciók | HR

Karrierlehetőségek:
Gyakornok | Duális hallgató (BA és MSc) | Munkatársi lehetőségek

További információk:
www.audi.hu/karrier

Bérezés: bruttó 240 000 - 294 000
Nyelvtudás:
Magyar
Német
Szak:
Gazdálkodási és menedzsment, Emberi erőforrások tanácsadó, Nemzetközi tanulmányok