Szeretnél egy egyedülálló, értékteremtő, izgalmas és érdekes kezdeményezés részese lenni? Érdekel a tudomány, ismeretterjesztés, környezeti nevelés, természetvédelem? Mások megszólításán keresztül, komolyabban is szeretnél tenni a klímaváltozás ellen? Csatlakozz a csapatunkhoz!

A Beloiannisz Hajóért Alapítvány 2023. tavaszán induló országos lefedettségű tudományos és környezeti nevelési programjához foglalkozásvezetőket (oktató-animátorokat) keres. Csapatunk tagjai balatoni sétahajózással egybekötött egésznapos tudományos és környezeti nevelési program lebonyolításában vehetnek részt, melyet 10-12 éves iskolások számára szervezünk rendes tanítási napokon, a tanév tavaszi és őszi időszakában. A diákcsoportok számára több tematikus foglalkozást szervezünk olyan témakörökben mint a klímaváltozás, energiatermelés és fogyasztás, táplálkozás és mezőgazdaság, vagy élővilág és természetvédelem. Minden foglalkozást külön oktató-animátor fog vezetni, ami életreszóló élményt és egyben sokrétű szakmai fejlődési lehetőséget is kínál. A program mögött komoly szakmai háttér van, a foglalkozások vezetése pedig többet jelent egyszerű animátori tevékenységnél: ismeretterjesztési, érzékenyítési, oktatási-nevelési feladat is egyben, így kiváló lehetőség a szaktudás kamatoztatásához, szakmai gyakorlat és tapasztalat szerzéséhez is.

 Szívesen fogadjuk egyetemisták és friss diplomások, pályakezdők jelentkezését is! A munkaviszony típusára többféle megoldás is lehetséges.

Főbb Feladatok, Munkák

·        A tematikus foglalkozás ismeretanyagának elsajátítása és élményszerű átadása iskolásoknak

·        A program lebonyolításában való aktív részvétel a helyszínen, ami elsődlegesen (de nem kizárólag) diákokkal való elfoglaltságot jelent

·        A program folyamatos, gördülékeny kivitelezésében való részvétel (így a foglalkozások eszközeinek és helyszínének előkészítése, illetve a program végeztével elpakolás)

·        Tapasztalatok, visszajelzések begyűjtése és továbbítása a szakmai vezető felé a program továbbfejlesztése érdekében

·        Egyéb, a program közben esetlegesen felmerülő változatos és kreatív feladatok

Az Álláshoz Tartozó Elvárások
 ·        Legalább középfokú végzettség / folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, lehetőség szerint a következő területek valamelyikén: pedagógia; pszichológia; drámapedagógia; mentálhigiéné; kommunikáció; társadalom-, természet-, agrár, vagy mérnöktudományok

·        Magyar anyanyelvi szint, ezen kívül magabiztos, aktív angol nyelvtudás

Személyes Kompetenciák:

·        A gyerekek szeretete, hozzájuk való érzék, gyerekfoglalkozások terén szerzett tapasztalat

·        Barátságos fellépés, nagyfokú empátiás készség

·       Nyitott személyiség, aki képes ösztönözni és motiválni a gyerekeket

·        Multitaskingra való képesség és dinamizmus

·        Magas teherbírás

·        Folyamatszemlélet, kreatív gondolkodás

·        Kiváló kommunikációs képesség

·        Rugalmasság, váratlan helyzetekhez való jó alkalmazkodóképesség

·        Hatékony problémamegoldó és konfliktuskezelési képesség

·        Precizitás, megbízhatóság, határidők betartása

·        Önálló és csapatban történő munkavégzésre való készség

Az Elbírálás Során Előnyt Jelent

·        Szakirányú/felsőfokú végzettség és/vagy minimum 1 év szakirányú tapasztalat a fent megjelölt területeken

·        ismeretterjesztési, környezeti nevelési, táboroztatási, animációs tapasztalat

·        színjátszási tapasztalat

·        pedagógiai területen / gyerekekkel való foglalkozásban szerzett minimum 1 éves tapasztalat

·        úszni tudás (vagy tanulásra való hajlandóság)

·        “B” kategóriás jogosítvány

·        elsősegélynyújtó, mentős, vízimentő képesítés

Döntésedhez Az Alábbi Információk Is Fontosak Lehetnek:

·        A munkavégzés elsődleges helyszíne Siófok, ahol igény szerint ingyenes szállást biztosítunk

·        A foglalkozások napjain ingyen ebédet biztosítunk

·        Csapatunk tagjai számára különböző képzéseket és workshopokat biztosítunk

·        Nyitottak vagyunk hallgatói jogviszonnyal rendelkező és pályakezdő/friss diplomás jelentkezőkre is!

·        Folyamatos fejlődési lehetőséget kínálunk egy izgalmas és értékteremtő program megvalósításán való munka során egy nagyszerű csapatban, kellemes munkakörnyezetben

Ha szeretnéd tudásodat egy jó hangulatú, fiatal, lendületes csapatban kamatoztatni egy érdekes és Magyarországon példa nélküli program megvalósítása érdekében, akkor ez a Te lehetőséged!

További információ és jelentkezés fényképes önéletrajzzal a még nyitott pozíciók betöltéséig:

gabriella.pasti@beloiannisz.com

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a gabriella.pasti@beloiannisz.com címre

Bérezés: megegyezés szerint
Nyelvtudás:
Angol
Magyar