Főbb feladatok:

• támogatás elszámolások ellenőrzése, határidőben történő feldolgozása, lezárása;
  • előrehaladási jelentések ellenőrzése;
  • helyszíni ellenőrzések lefolytatásában és nyomon követésében való részvétel;
  • az ellenőrzési feladatokkal kapcsolatos nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése;
  • eljárásrendek, szabályzatok kidolgozásában való részvétel

Elvárások:

• magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet;
  • felsőfokú végzettség vagy szakirányú – közgazdasági / pénzügyi-számviteli – középfokú végzettség;
  • irodai számítógépes alkalmazások (különös tekintettel Word, Excel) haladó szintű ismerete;
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség;
  • együttműködési készség;
  • jó problémamegoldó készség;
  • felelősségtudat, kezdeményezőkészség;
  • precizitás, határidők tartása, határozottság, monotónia tűrés;
  • terhelhetőség;
  • önállóan és csapatban is gyors, hatékony és alapos munkavégzés
  • Előnyt jelent:
  • szomszédos országokban használatos nyelvek ismerete;
  • akár azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

• széleskörű ismeretekre tehetsz szert a pénzügyi elszámolás területén;
  • változatos feladatokat, képzéseket és folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk Számodra;
  • versenyképes fizetés vár Rád és a rekreációt támogató éves cafetéria keretre leszel jogosult;
  • kiemelkedő teljesítményedet anyagilag is elismerjük;
  • rugalmas, családbarát, a társadalmi felelősségvállalást fontosnak tartó munkahelyen dolgozhatsz;
  • fiatalos csapatban és kiváló munkakörnyezetben telhetnek munkanapjaid a Gellérthegy és a Budai Vár mellett;
  • rendszeres, változatos csapatépítő programokon vehetsz részt.

Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.

A BGA Zrt. célja, hogy minél több értékteremtő, a helyi közösséget szolgáló pályázat valósuljon meg határainkon innen és túl. Feladatunk, hogy a jogszabályi előírások alapján hatékony, átlátható és pályázóbarát támogatási rendszert működtessünk.

A határon túli magyar közösségeknek szóló pályázatok fő célja, hogy támogassák a határainkon kívül élő magyarság szülőföldjén való boldogulását. Olyan jól ismert programokat is kezelünk, mint a Határtalanul! program, amellyel magyarországi iskolák tanulói látogathatnak el szomszédos országok magyarlakta területeire.

A BGA Zrt. kezeli az olyan hazai forrásból megvalósuló programok nagy részét is, amelyre civil szervezetek, egyházak, magyarországi nemzetiségek és önkormányzatok is jelentkezhetnek.

Munkánk során arra törekszünk, hogy a pályázati rendszer mindenki számára könnyen kezelhető legyen, a támogatások felhasználása pedig megfeleljen a jogszabályi előírásoknak. Célunk, hogy a pályázókat és a támogatottakat is szakszerűen segítsük végig a folyamaton, hiszen tudjuk, hogy a megvalósuló projektek helyi szinten erősítik a közösségi életet és az összefogást.

Bérezés: Bruttó 350 000 - 400 000 Ft