Leírás

Elvárások:

·        Egyetemi szintű (MSc) vagy utolsó éves (ELTE BGGYK)

·        Tanulásban akadályozottak, logopédia vagy autizmus spektrumzavar területen járatos

·        állatasszisztált foglalkozások iránti érdeklődés vagy jártasság előny

Feladatok:

·        egyéni és kiscsoportos fejlesztések

·        fejlesztési tervek elkészítése és a foglalkoztatási naplók vezetése

A foglalkoztatás jellege munkaviszony, bérezés megegyezés szerint, az oktatói kezdő bér havi bruttó 300 000 Ft pályakezdők esetében. A munkavégzés helye a BMSZC Bláthy Ottó Titusz Informatikai Technikum (címe: 1032 Budapest, Bécsi út 134.)

Egyéb információt az igazgatótól a +36701980039 telefonszámon kérhet.

Amennyiben az álláslehetőség érdekli, az igazgato@blathy.info e-mail címre várjuk

·        bemutatkozó szakmai önéletrajzát,

·        az iskolai végzettséget és szakképzettséget igazoló okiratok másolatát,

·        90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványát (ez a munkakör betöltésének feltétele);

·        nyilatkozat arról, hogy a személyes adatokat a pályáztató megismerheti.

Bérezés: bérezés megegyezés szerint
Nyelvtudás:
Magyar
Szak:
gyógypedagógus