Leírás

Pozíció leírása / feladatok
Nemzetközi élelmiszeripari nagyvállalat budapesti kereskedelmi irodájába keres aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező Supply Chain gyakornokot rugalmas 8 vagy 6 órás munkaidőben.

 – Logisztikai csapat munkájának támogatása
– Fuvarszervezés, kapcsolattartás a fuvarozókkal
– EKAER ügyintézés
– Készletgazdálkodás
– Riportok készítése és adminisztráció

Elvárások
 – Felsőfokú végzettség folyamatban (munkaidővel legyen összeegyeztethető, minimum 6 hónap  hallgatói jogviszony, lehet nappali és levelező is)
– Önálló, nyitott személyiség, aki felelősségteljes és precíz munkát végez
– Problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet
– MS Office (Excel, word, ppt) felhasználói ismerete
– Magyar és angol nyelvtudás – szlovák/cseh nyelvtudás előny

Amit kínálunk
 – Inspiráló nemzetközi munkakörnyezet
– Családias hangulatú multinacionális cég
– Rugalmas munkaidő
– Fejlődési lehetőség
– Valódi szakmai tapasztalat szerzési lehetőség
– Kiemelkedő juttatási csomag

Bérezés: Állásinterjú során nyújtunk tájékoztatást
Nyelvtudás:
Angol