A bp Work experience programja egy egyedi közösségi fejlesztési program, amely a munkahelyre való sikeres bejutáshoz szükséges készségeket biztosítja a fiatalok számára.

Az egynapos program egyszerre kínál mélyreható, gyakorlati és transzformatív tanulási és fejlesztési lehetőséget.

A program segíti a fiatal tehetségeket, hogy:

·       Fejlesszék a jövőjükhöz szükséges készségeket munkahelyi környezetben.

·       Kapcsolódni tudjanak a bp stratégiájához és a különböző szerepkörökhöz.

·       Képesek legyenek karriert építeni az energiaszektorban.

A bp úgy véli, hogy minden fiatalnak a hátterétől függetlenül érdemi munkatapasztalathoz kell jutnia, és lehetőséget kell kapnia a sikeres karrierhez szükséges készségek és a magabiztosság fejlesztésére.

A program ingyenes, személyes és jövőorientált!

Az egynapos work experience program segíti Neked a munkahelyi fejlődésben. A program során képessé válsz a következőkre:

•       Meghatározni az erősségeidet
Felfedezni a benned rejlő potenciált!

•       Kialakítani a saját márkádat
Meghatározni és népszerűsíteni saját magadat.

•       Hatékonyan kommunikálni
Megtudod, hogyan kell jól kommunikálni.

•       Felfedezni a csapatmunka erejét
Megtanulni másokkal együttműködni és közösen dolgozni.

•       Megtudod, hogyan kell alkalmazkodni
Fejlődni a változó és kihívást jelentő helyzetekben.

Időpont: 2024. február 29. 9:00-16:00

Helyszín: bp Magyarország budapesti irodája, 1133 Budapest, Árbóc utca 1-3.

Jelentkezés: https://forms.office.com/e/c2Ls0CfgzK

A programon való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

bp

A bp egy globális energetikai vállalat, amely a világunkat mozgató összetett energiarendszer minden aspektusában részt vesz. Magyarországon 2009 óta működtetjük a bp Global Business Services szervezetét, amely a bp szerves része. Első irodánkat Budapesten nyitottuk meg, majd 2017-ben Szegeden kezdtük meg működésünket.

Azon dolgozunk, hogy megoldjuk a világunk előtt álló nagy, összetett kihívásokat – beleértve az alacsony szén-dioxid-kibocsátásra való átállást is –, és bp értékeink által vezérelve azon dolgozunk, hogy segítsünk kielégíteni a világ több energia iránti igényét, miközben csökkentjük a szén-dioxid-kibocsátást. Budapesti és szegedi irodáinkban az ügyfélszolgálat, a pénzügy, a számvitel, a beszerzés, a HR szolgáltatások és egyéb támogató funkciók területén dolgozunk, hogy hozzájáruljunk a kettős kihívás megoldásához.