Feladatok

Matematika, informatika órák tartása az 5-8. évfolyamon

Szakkörök tartása, versenyfelkészítés, tanulástámogatás

Vállalás esetén osztályfőnöki feladatok ellátása és minden, ami az iskolai közösségépítésbe belefér.

Budaörsi Herman Ottó Általános iskola

A Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola egyedülálló rugalmassággal alkalmazkodik a folyamatosan változó társadalmi igényekhez, ugyanakkor a négy évtized alatt kialakult hagyományok megfelelő érzelmi és értelmi stabilitást adnak diákjainknak a tanuláshoz. Mindent megteszünk azért, hogy tanulóink örömteli légkörben, személyiségük pozitív elemeinek kiaknázásával készüljenek a felnőtté válásra.A felső tagozaton a már emelt szintű képzésünkön, illetve az irányultságainkon kívül hét éve indítottuk a matematikában tehetséges tanulók kiscsoportos foglalkozását.A tehetségfejlesztő szakértő által kiválasztott gyerekek külön csoportban vesznek részt a matematika órákon, ahol játékosan, sok eszközt használva fejlesztjük logikus gondolkodásukat, kreativitásukat.Persze nem csak a matematikai géniuszokat fejlesztjük. „Tehetségvadász” szemlélettel fordulunk minden gyermek felé: keressük, ki miben jó, mi az erőssége.

Bérezés: br. 260000 Ft
matematika, informatika tanár