Leírás

Feladatok:

  • a történelem tantárgy gimnáziumi oktatása
  • felkészítés a közép/emelt szintű érettségire
  • fakultációs foglalkozás tartása
  • részvétel az iskolai projektekben
  • a helyi tantervben szabályozott vizsgák megszervezése és lebonyolítása
  • a gimnázium által használt adminisztratív és e-learning felület használata

Elvárások:

  • egyetemi végzettség
  • szakmai alázat, elhivatottság
  • kiváló kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • rugalmasság, csapatmunka
  • feladat – és szabálytudat

Jelentkezni lehet az igazgato@budenzalapitvanyi.hu e-mailcímen magyar nyelvű fényképes önéletrajz, motivációs/kísérő levél, végzettséget igazoló dokumentum kíséretében (ha már kézben van).

Budenz József Alapítványi Gimnázium

26 év működő alapítványi gimnázium vagyunk a 2. kerületben. Nyelvi előkészítő évfolyamra épülő általános tantervű gimnázium. Mindenekelőtt olyan iskola megvalósításán fáradozunk, ahol a légkör emberséges, elfogadó, ahol minden gyermek és minden ember fontos! A pedagógusaink az órán és azon kívül is bármikor megszólíthatóak, partnerként kezelik a diákokat. Az életkornak és a képességeknek megfelelően ösztönzik a nálunk tanuló gyermekeket a tanulási folyamat sikeressége érdekében. A tanár nálunk nem az ismeretek egyedüli birtokosa, hanem a tanulási folyamat segítője, irányítója.

Bérezés: Közalkalmazotti bértábla+ minőségi pótlék
Nyelvtudás:
Angol
Szak:
Történelem, társadalomismeret