A Cloudera 2022 tavaszi szemeszterére gyakornokokat keres több szoftvermérnöki csapatába. Olyan egyetemi hallgatók jelentkezését várjuk, akik motiváltak új dolgokat tanulni és a csapatuk sikeréért dolgozni.

Jelentkezz minél hamarabb, mert a nyitott pozíciók korlátozott számúak!

Mire számíthatsz:

• Lehetőséged lesz nagy horderejű nyílt forráskódú projekteken dolgozni egy elkötelezett mentor támogatásával
  • Jó hangulatban, egy motivált csapat részeként szerezhetsz értékes szakmai tapasztalatot egy gyorsan növekvő cégnél
  • Lehetőséget adunk, hogy a programodat hatalmas, több száz, vagy akár ezer node-os clustereken futtasd, ahol a RAM-ot terrabyte-ban a tárhelyet petabyte-ban mérjük
  • Konferenciákon és technikai eseményeken szerepelhetsz
  • Csatlakozhatsz egy lelkes gyakornoki közösséghez és részt vehetsz csapatépítő eseményeken
  • Csúcskategóriás laptopon dolgozhatsz

Téged keresünk, ha:

• Folyamatban lévő tanulmányaidat (B.Sc./M.Sc.) informatikai, mérnöki, fizika vagy hasonló területen végzed
  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel egy magyar székhelyű egyetemen
  • Elérhető vagy heti 20 órában (a munkavégzés rugalmas beosztásban történik) 2022. január 31-től június 24-ig
  • Legalább középszintű angol nyelvtudással rendelkezel (szóban és írásban egyaránt)

Cloudera

At Cloudera, we believe that data can make what is impossible today, possible tomorrow. We empower people to transform complex data into clear and actionable insights. Cloudera delivers an enterprise data cloud for any data, anywhere, from the Edge to AI. Powered by the relentless innovation of the open source community, Cloudera advances digital transformation for the world’s largest enterprises. Learn more at cloudera.com.

Cloudera is an Equal Opportunity / Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, pregnancy, sexual orientation, gender identity, national origin, age, protected veteran status, or disability status.

If you need assistance with applying for a position, please email our office at careers@cloudera.com.

Bérezés: Versenyképes
Bármelyik szak, melynek keretein belül tanulsz programozást