Leírás

Bővülő csapatunkba ajánlatkészítő munkatársat keresünk.

Magyar tulajdonú, kereskedelmi és mérnöki szolgáltató cégünk immáron több mint 30 éve sikerrel szolgálja ki a magyar piac elvárásait. Az olaj- gázipar, vegyipar, gyógyszeripar, erőművi területekre forgalmazunk a technológiai gyártási folyamatokhoz szükséges ipari-, és folyamatirányítási berendezéseket. Egyik legfőbb erényünk, hogy az évek során több neves külföldi gyártó kizárólagos hazai képviseletévé váltunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Irányítástechnikai műszerekhez, és gépészeti szerelvényekhez kapcsolodó ajánlakészítés
  • Beérkező ajánlatkérések kezelése, megfelelő műszaki megoldás specifikálása
  • Megrendelések kiadása a beszállítók felé
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal szóban, és írásban
  • Megrendelők teljes körű kiszolgálása, műszaki egyeztetések lebonyolítása
  • Értékesítő mérnökök munkájának műszaki támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki szemlélet, vagy műszaki irányultságú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szívesen megtanítjuk hogyan lehetsz szakmailag határozott, önálló, és találékony, előny ha számodra is ez a cél
  • Segítünk a feladatok priorizálásában, hogy lendületes, és gyors lehess, szívesen vesszük, ha már van saját stratégiád
  • Érintett ipari szegmensben szerzett tapasztalat
  • Értékesítési, vagy műszaki tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávon elkötelezett munkahely érted
  • Segítőkész csapat, rugalmas vezetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Éves év végi bónusz

Component

Bérezés: bruttó 375.000/hó - 450.000/hó
Nyelvtudás:
Angol