Szeretnél egy évet USA-ba tölteni, angolt gyakorolni és a megkeresett zsebpénzedből beutazni Amerikát? Ha IGEN a válaszod, akkor az au pair program pont neked szól!

Amerikában töltött időd alatt pénzt keresel, önállóbbá válsz, utazol, tanulsz és fejleszted magad, miközben a kulturális csereprogram által életre szóló nemzetközi barátságokat szerzel.

Érdekesen hangzik? Jelentkezz itt és mesélünk a részletekről: https://bit.ly/304HteG

Mire van szükséged?

·         Légy 18-26 év közötti

·         Legyen tapasztalatod a gyermekgondozásban

·         Legyen érettségid

·         Legyen jogsid

·         Légy egészséges

Feladatok

·         Étkezés előkészítése: ételek és rágcsálnivalók készítése a gyerekek számára

·         Reggeli rutin: segíteni a gyerekeknek felöltözni és elkészülni

·         Közlekedés: elvinni a gyerekeket az iskolába és más, iskolán kívüli tevékenységekre

·         Játékidő: játszani és szórakoztató feladatokkal lefoglalni a gyerekeket

·         Mosás: kimosni és összehajtogatni a gyerekek ruháit

·         Házi feladat: segíteni a gyerekeknek a házifeladatokkal

·         Rendrakás: biztosítani, hogy a gyerekek szobái tiszták és rendezettek legyenek

·         Lefekvés: segíteni a gyerekeket ágyba rakni, lefektetni

Mit tartalmaz?

·         Oda-vissza repülőjegy

·         Átfogó biztosítási fedezet

·         Vízum támogatás és szponzoráció

·         Segítség mindenben a Cultural Care-től

·         Szállás és teljes ellátás

·         Heti $195.75 zsebpénz

·         $500 hozzájárulás az egyetemi kurzushoz

·         Két hét fizetett szabadság

·         Utazós hónap

Cultural Care Au Pair

A Cultural Care több mint 30 éves tapasztalattal dolgozik azon, hogy életre szóló kötelékeket építsen au pairek és fogadó családok között. A mi specialitásunk, hogy kulturális csere révén megváltoztassunk életeket, és izgatottan várjuk, hogy elindíthassunk téged is az utadon.

Bérezés: Heti $195.75 zsebpénz és $500 hozzájárulás az egyetemi kurzushoz