Akit keresünk
Belső rendezvényeink, üzleti megbeszéléseink támogatására keresünk gyakornoki segítséget recepciónk állandó munkatársainak támogatására, előre megbeszélt időpontban, jellemzően délelőttönként, heti 20 órában. Fontos, hogy:

• szívesen kommunikálj formális, üzleties hangnemben – választékosan, mind magyar, mind angol nyelven (erős középfokú,
  • társalgási szintű nyelvtudás elegendő),
  • legyél emberközpontú és segítőkész.
  • Nem utolsó sorban az egyik legfontosabb a folyamatos, kedves mosoly. 🙂

Dress code a munkavégzés során: üzleti viseletnek megfelelő saját öltözet (világos blúz, és sötét szoknya/nadrág).  A helyszínen átöltözési lehetőséget biztosítunk.

Amivel foglalkozni fogsz
A hostess-ek elsődleges feladata, a vendégekkel való foglalkozás: fogadás, leültetés, tárgyalóba kísérés, esetenként rendezvényen a résztvevői regisztráció támogatása.

Emellett a feladatok között szerepel a catering – szendvicsek, sütemények, kávé illetve üdítő – előkészítése és szervírozása, majd a rendezvény végén a catering lepakolása (de takarítás és mosogatás nem!).

Amit kínálunk

• tanulmányok mellett is tökéletesen tervezhető időbeosztás
  • barátságos kollégák, jó hangulat a recepción
  • impozáns prémium munkakörnyezet a Deloitte központjában, Budapest egyik városképi jelentőségű irodájában a Hősök
  • tere és a Városliget szomszédságában, amelyet 2015-ben az Év Irodája választáson is díjaztak
  • fizetés diákszövetkezeten keresztül* havi elszámolással

*A munkavégzéshez aktív hallgatói jogviszony szükséges!

Deloitte

Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely könyvvizsgálói és számvitel tanácsadási, adó- és jogi tanácsadási, vállalati kockázati szolgáltatások, üzleti-, technológiai-, és pénzügyi tanácsadás területeken kínál világszínvonalú megoldásokat ügyfeleinek több mint 150 országban, több mint 345 ezer munkatárssal.

Bérezés: versenyképes