Leírás

Fő feladatok:

·        Tanácsadó levelek készítése az ügyfelek részére

·        Elemzések, tanulmányok, modellek készítése az ügyfelek részére

·        Ügyfélmunkában való aktív részvétel, kapcsolattartás

·        Adókalkulációk készítése, illetve ügyfelek által készített adókalkulációk ellenőrzése

·        Hatósági beadványok készítése (például: állásfoglalások, észrevételek, fellebbezések, kérelmek)

·        Adóstratégia kialakításában való közreműködés

Elvárások:

·        Felsőfokú végzettség pénzügyi, számviteli, jogi vagy gazdasági területen

·        Tárgyalóképes angol nyelvtudás

·        Excel, Word, PowerPoint magabiztos használata

·        Analitikus gondolkodás, logikai összefüggések meglátása

Előny:

·        1-2 év releváns szakmai tapasztalat (pl. adózás, számviteli területen)

Amit kínálunk:

·        Izgalmas és változatos projektekben való részvétel

·        Felelősségteljes, értékteremtő munka

·        Jól definiált, teljesítményalapú előrelépési lehetőség

·        Személyre szabott támogatás szakmai és személyes fejlődésedben, képzés-fejlesztési programokban való részvételi lehetőség

Mit adunk a szakmai fejlődésen túl:

  • A legmodernebb eszközök (vállalati laptop és mobiltelefon) használata munkavégzés során
  • Rugalmas munkavégzés és időbeosztás (Home Office)
  •  Vonzó, versenyképes fizetés és juttatások
  • Modern és kényelmes munkakörnyezet a Hősök tere és a Városliget mellett, a Deloitte “Az év irodája” díjnyertes központjában

Deloitte

A Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely könyvvizsgálói és számvitel tanácsadási, adó- és jogi tanácsadási, vállalati kockázati szolgáltatások, vezetési, technológiai-, és pénzügyi tanácsadás területeken kínál világszínvonalú megoldásokat ügyfeleinek több mint 150 országban, több mint 334 ezer munkatárssal.

Bérezés: Vonzó, versenyképes fizetés és juttatások
Nyelvtudás:
Angol
Magyar