Akit keresünk
Neked ajánljuk gyakornoki programunkat, amennyiben felsőfokú tanulmányaid folyamán aktívan építenéd karriered és szakmai gyakorlatot is szereznél! Audit üzletágunkon átvállaljuk tanulmányaid költségeit, fizetéssel járó gyakornoki állást és karrierutat kínálunk.

A program során a felsőfokú pénzügy-számviteli levelező tanulmányok költségének átvállalása mellett az elméleti tudás megszerzésével összehangoltan nyújtunk értékes munkaerőpiaci szakmai tapasztalatot, és gyorsított karrierutat könyvvizsgálati területen.

Hogyan vehetsz részt a programban?

• 2021-ben pénzügy-számvitel levelező, vagy távoktatási formában pénzügy-számvitel alapszakra / felsőoktatási szakképzésre jelentkezel.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel.
  • Megbízható, célorientált, és kitartó vagy és heti 32, vagy 36 órás munkaidőt tudsz vállalni.

Jelentkezz most!

Belépés: 2021 ősz

Amivel foglalkozni fogsz
Tanulás:

• a Deloitte könyvvizsgálati megközelítésének, módszertanának és eszközeinek megismerése
    könyvvizsgálati dokumentumok megismerése
  • a felsőfokú tanulmányok során szerzett tudás gyakorlati alkalmazása

Támogatás:

• a könyvvizsgálati folyamatok adminisztratív támogatása a területen dolgozó munkatársak aktív támogatása.
  • Gyakorlatias és már a kezdetektől értéket teremtő feladatok, izgalmas projektek.

Amit kínálunk
A tanulmányaidhoz:

• Tanulmányi költségek 100%-ának támogatása a tanulmányok teljes idejére (levelező, vagy távoktatási képzés, pénzügy-számvitel alapszakon)
  • Tankönyvek
  • Vizsgadíjak
  • Kötelező szakmai gyakorlat(ok) biztosítása és igazolása
  • Szakdolgozat írásában konzulensi támogatás

A karrieredhez:

• Szakmai tréningek
  • Értékes szakmai képesítések megszerzése
  • Személyiségfejlesztő tréningek
  • Angol nyelvtudás fejlesztése szakmai környezetben
  • Referenciaértékű tapasztalat és karrierlehetőség

A mindennapi jóléthez:

• Gyakornoki fizetés + cafeteria juttatások
  • IPhone 12 vagy Samsung Galaxy S20 vállalati telefon
  • Vállalati laptop
  • Modern, magas színvonalú munkakörnyezet Budapest központjában
  • Napi gyümölcs az irodában

és, hogy jól érezd magad:

• Fiatalos összetartó csapat
  • Rendszeres csapatépítő események exkluzív helyszíneken

Deloitte

Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely könyvvizsgálói és számvitel tanácsadási, adó- és jogi tanácsadási, vállalati kockázati szolgáltatások, üzleti-, technológiai-, és pénzügyi tanácsadás területeken kínál világszínvonalú megoldásokat ügyfeleinek több mint 150 országban, több mint 334 ezer munkatárssal.

Bérezés: Gyakornoki fizetés + cafeteria juttatások