Ha érdekel az operációs rendszerek világa, kíváncsi vagy, hogyan is üzemeltetünk Linux rendszereket munlinacionális környezetben és szívesen dolgozol egy olyan csapatban, ahol szinte minden Linux alapú technológiával találkozhatsz, akkor itt a helyed!

Feladatok:

  • Daily tracking (közös e-mail postafiókba érkező levelek, hibajegyek nyomon követése és a szükséges kollégák bevonása, megrendelések életútjának figyelése, kapcsolattartás az ügyfelekkel és az ezzel kapcsolatos adminisztráció végrehajtása)
  • Ticketing (egyszerűbb felhasználók bejelentéseinek, hibajegyeknek kivizsgálása, elhárítása)
  • Administration (általános adminisztratív feladatok elvégzése a csoportvezető és a csapattagok kérése alapján, pl. információk összegyűjtése, feldolgozása, riportok készítése)
  • Document Management (csoport dokumentáció ellenőrzése, segítség a naprakészen tartásban)
  • Különböző Linux disztribúciók (Redhat, Ubuntu, SuSe) megismerése, adminisztrációja

Elvárások:

  • Office eszközök készség szintű használata
  • Windows ismerete
  • Angol társalgási szint
  • Folyamatban levő nappalis tanulmányok (aktív vagy passzív 25 éves korig)
  • Heti legalább 25 óra munka vállalása

Előnyök

  • ITIL ismeretek
  • Üzemeltetői, rendszergazda tapasztalat
  • Webes technológiák ismerete
  • Linux rendszerek ismerete
  • Német nyelvtudás
    Scriptelési tapasztalat (pl. PowerShell, Visual Basic, Bash)

Személyiség

  • Szakmai fejlődésre való belső igény és törekvés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Proaktív, önálló tanulási készség akár ismeretlen témában
    Hatékony részvétel a csoportmunkában
  • Sok embert érintő felelős munkavégzés, megbízhatóság

Bérezés: Megegyezés alapján
Nyelvtudás:
Magyar
Német