Milyen feladatokkal várunk?
– Könyvelési folyamatok támogatása, fejlesztése
– Pénztárak könyvelése
– Tárgyi eszközökhöz kapcsolódó könyvelési feladatok
– Költségszámlákkal és utalványok nyilvántartásával kapcsolatos adminisztrációs feladatok
– Vevői és szállítói egyenlegek egyeztetése
– Részvétel nemzetközi projektekben (kommunikáció német nyelven)
– A gyakorlatod során megismerheted az SAP FI rendszer működését és betekintést nyerhetsz az SAP Hana bevezetésével kapcsolatos feladatokba

Mit kínálunk Neked?
– Vonzó juttatásokat: alapbér + béren kívüli juttatás, továbbá egyéb munkatársi kedvezmények (többek között dolgozói kedvezmény dm üzletben való vásárláskor, gyümölcsnap, ingyenes kávé, tea, víz, kedvezmény orvosi vizsgálatokra, egészségbiztosítás)
– Hibrid munkavégzést: irodai és távmunka lehetősége egyaránt
– Modern munkakörnyezetet: igényes irodai környezet, korszerű, magas minőségű technikai munkaeszközök (pl. laptop, headset, extra monitor, laptop emelő)
– Támogató környezetet: nyitott és támogató vezetői hozzáállás, kellemes légkör, emberközpontú vállalati kultúra
– Mentor programot: első naptól kezdve mentor segíti új munkatársaink betanulását és beilleszkedését
– Fejlődési lehetőséget: német nyelvtanulás támogatásával és képzésekkel segítjük munkatársaink szakmai és személyes fejlődését

– Munkába járás támogatását: céges busz, helyközi utazás 100%-os támogatása vagy jogosultság esetén saját gépkocsival történő bejárásnál 30 Ft/km támogatást adunk
– Céges programokon, sporteseményeken való részvételt

Mit kérünk Tőled?
– Folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú gazdasági végzettséget (pénzügy-számvitel szakirány)
– Tárgyalási szintű szóbeli és írásbeli német nyelvtudást
– Heti 30-40 óra munkavégzést
– Felhasználói szintű MS Office ismereteket (magabiztos Excel tudást)
– Kiváló analitikus képességet
– Precíz, pontos munkavégzést, monotonitástűrést
– Jó kommunikációs készséget és csapatmunkára való képességet
– Proaktivitást, jó problémamegoldó képességet

dm Kft.

Éld meg másképp a munkát a dm-nél!

A dm drogerie markt 14 országban van jelen Európában 3 400 üzlettel, több mint 59 000 munkatárssal.
Magyarországon 1993-ban nyitottuk meg első üzletünket. Az évek alatt kitartó és sikeres munkával országos hálózatot építettünk ki és piacvezető pozíciót értünk el, jelenleg több mint 260 üzlettel.
Munkáltatói márkánk magas színvonalát tükrözi az is, hogy cégünk több munkáltatói díjat is elnyert (pl.: Legjobb Munkahely, Legvonzóbb munkaadó a kiskereskedelemben, Családbarát Munkahely).

Bérezés: Széleskörű juttatásokat biztosítunk
Német