Leírás

FELADATAID LESZNEK:
Analitikai laboratóriumok által végzett tevékenység GMP felügyelete
Nem megfelelőségek, eltérések kivizsgálása
Változtatási eljárásokban (Change Controll) való részvétel
Validációs és kvalifikációs folyamatok minőségügyi felügyelete
Minőségügyi dokumentumok kezelése, nyilvántartása, dokumentálás
Számítógépes adatnyilvántartás, data integrity biztosítása
Auditokon való részvétel
Munkakör betöltésének feltételei
Természettudományos felsőfokú végzettség: BSC; MSC (folyamatban),
Minőségbiztosítás / minőségellenőrzés területen való jártasság vagy laborban szerzett munkatapasztalat analitikusként
GMP ismeret elengedhetetlen
Középfokú angol nyelvtudás, amelyet leginkább írásban-olvasásban tudsz használni, illetve szóban auditokon
Felhasználói szintű informatikai jártasság (Word, Excel, alapszintű függvényes ismerete) használata dokumentációk, riportok elkészítéséhez
Napi 7 órás részmunkaidő vállalása
Munkakör betöltése során előnyt jelent
Vegyészmérnök, gyógyszerész végzettség előny
Posztgraduális vagy szakmérnöki képesítés vagy képzésben való részvétel
Gyógyszeripari ismeretek
Statisztikai ismeretek, adatfeldolgozás/értékelés területén szerzett tapasztalat, amit hibakivizsgálásoknál tudsz majd használni
Egyéb
Fiatalos és barátságos csapat, támogat környezet, jó hangulat – humorérzéket külön díjazzuk!
Részen otthonról is végezhető feladatok
Hosszútávú szakmai fejlődést kínálunk, további karrierlehetőségekkel szervezeten belül
Cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
Náunk ovi és bölcsi is van

Bérezés: versenyképes bruttó alapbér és vonzó juttatási csomag
Nyelvtudás:
Angol
Szak:
vegyész