Leírás

Főbb feladatok
Analitikai minőségellenőrzési vizsgálatok végrehajtása, klasszikus és műszeres analitikai vizsgálatok.
Titrimetria, TOC, spektrofotométer, IR.
Vizsgálati eredmények dokumentálása és ellenőrzése.
Analitikai dokumentumok készítése, vizsgálati leírások és utasítások.
Analitikai módszerek validálása.
GMP rendszerben történő munkavégzés és a rendszer működtetése.
Munkakör betöltésének feltételei
Vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök vagy laboratóriumi analitikus végzettség
Középfokú angol nyelvtudás
Magabiztos számítógépes ismeretek
Szabálykövető, precíz munkastílus
Csapatjátékos, együttműködő, alkalmazkodó attitűd
Önálló munkavégzés
Munkakör betöltése során előnyt jelent
Releváns legalább 1-3 éves analitikai tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Gyógyszeripari munkatapasztalat
Egyéb
Nálunk valóban értéket képviselő szaktudás sajátítható el
Stabil vállalati háttér
Hosszútávon további fejlődési lehetőségek
Csoportos élet-és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
Orvosi vizsgálatok a telephelyen
Rugalmas munkaidő és home office lehetőségek
Cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal

Bérezés: versenyképes bruttó alapbér és vonzó juttatási csomag
Nyelvtudás:
Angol
Szak:
vegyész