Az ELTE dolgozói sportnapjára keresünk diákmunkásokat szeptember 20-a hétfőre, 06:30 – 15:30 között.

A rendezvény napja a nemzetközi egyetemi sportnap, ezáltal tanítási szünet. Remek lehetőség, hogy jövedelmezően töltsd ezt a napot!

A sportnapot az ELTE Mérnök utcai sporttelepén tartjuk. A helyszínen feladataid lehetnek:

• részvétel az érkezők regisztrálásában, beléptetésében
  • különböző programokra történő regisztráltatás lebonyolítása
  • különböző sporteszközök, játékok használatának felügyelete, résztvevők segítése
  • pontgyűjtő játék részeként sportprogramoknál eredmények adminisztrálása
  • kisebb pakolási munkák
  • egyéb, a helyszínen felmerülő, a rendezvényhez kötődő feladatok

A rendezvényen a hatályos szabályozásoknak megfelelően csak koronavírusi elleni védettséget tanúsító igazolvánnyal rendelkezők vehetnek részt, ezért ez a dolgozók esetében is elvárás, csak védettségi igazolvánnyal rendelkezők jelentkezését várjuk.

A jelentkezés feltétele a nappali tagozatos hallgatói jogviszony. 25 év alatt akár aktív, akár passzív, 25 év felett csak aktív megfelelő.

Ha érdekel a lehetőség, kérlek, töltsd ki a jelentkezéshez szükséges villámgyors űrlapot ide kattintva.

ELTE Karrierközpont

A Karrierközpont célja, hogy olyan szolgáltatásokat nyújtson az egyetem hallgatóinak és dolgozóinak, amelyek elősegítik, hogy az ELTE-n töltött évek – a tanulmányok vagy munka mellett – a tudatos karrierépítés, a sport, az egészségmegőrzés, valamint a közösségépítés jegyében telhessenek.

Bérezés: nettó 1300 Ft / óra