Leírás

  • Tudsz heti minimum 20 órát vállalni hosszútávon?
  • Érdekel az IT világa?

Ha szeretnél az IT Service Desk csapatába tartozni és segíteni a munkavállalóknak a cégen belül, itt a helyed!

Juttatások:

  • IT Service Desk tapasztalat
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Irodai munkakörnyezet a XIII. kerületben
  • Br. 2000Ft-os órabér

Feladataid lesznek:

  • IT támogatás nyújtása első szinten (munkaállomás, okostelefon, fizikai hálózat, nyomtató és tartalék eszközök ellenőrzése, karbantartása)
  • Jegykezelő rendszer használata (hibák, feladatok és változtatási kérések megoldása, adminisztrációja)
  • Kollégák ki- és beléptetésének segítése
  • IT eszközök nyilvántartásának kezelése
  • Microsoft Active Directory kezelése
  • Windows munkaállomások telepítése, előkészítése

Követelmények:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Jó adminisztrációs készségek
  • IT orientáció
  • MS Active Directory alapszintű ismerete
  • Windows munkaállomások (10/11) erős felhasználói ismerete
  • Hálózati alapismeretek
  • Alapszintű angol nyelvű kommunikációs ismeretek

Előnyök:

  • Középfokú angol nyelvtudás (külföldi kollégákkal való egyeztetés)
  • Windows 10/11 rendszergazda szintű ismerete
  • Alapszintű scriptelési ismeretek (PowerShell)
  • Alapszintű Winodws Szerver ismeretek
  • Alapszintű Linux ismeretek
  • Alapszintű macOS ismeretek
Bérezés: Br. 2000Ft/óra
Nyelvtudás:
Angol
Magyar