Leírás

A munka hőse vagy és szívesen dolgoznál 40 órában?

Csatlakozz a Marshmallow Collections csapatába és légy egy támogató munkahely tagja, miközben br. 2100 Ft-os órabérért dolgozol diákként, akár otthonról!

Juttatások:

  • 100% Home office lehetőség pár nap betanulás után (betanulás és tájékoztatás budapesti helyszínen történik)
  • Fiatalos és támogató csapat
  • Modern, könnyen megközelíthető iroda az Astoria közvetlen közelében!
  • Bérezés: Br. 2100 Ft / óra
  • Sörpéntek és ingyen pizza 😉

Feladataid:

  • Napi interakció új és meglévő ügyfelekkel, kérdéseik megoldása telefonon keresztül
  • Ügyfelek problémáinak megoldása és segítése a pozitív vásárlói élmény biztosításához
  • Termékeinkkel, rendszereinkkel és folyamatainkkal kapcsolatos szakértői ismeretek kiépítése

Követelmények:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony + 18. betöltött életév
  • Az angol nyelv magasszintű használata, írásban és szóban egyaránt
  • Empatikus, kedves és segítőkész személyiség
  • Heti 40 óra vállalása
  • Apple/ iOS rendszer ismerete előnyt jelent
Bérezés: Bruttó 2100Ft/óra
Nyelvtudás:
Angol
Magyar