Az Algorithmics egy nemzetközi programozó iskola, amely több mint 40 országban van jelen és már 200.000 gyerek vett részt tanfolyamaikon.

Legújabb központjuk nemrég nyílt Budapesten, ahova egyetemi hallgatókat keresünk tanítói feladatok ellátására. Ha fontosnak tartod a gyermekek fejlesztését, és értesz a Pythonhoz, jelentkezz és taníts az Algorithmics oktató suliban!

AMIT AJÁNLUNK

  • Br. 2000 Ft/ óra fizetés (felkészülés időtartamára is)
  • Fiatalos, innovatív csapat
  • Hosszú távra szóló munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

FELADATAID

  • Innovatív, készségfejlesztő órák tartása gyermekeknek
  • Alapos felkészülés az órákra (minden szükséges tudást előzetesen a rendelkezésedre bocsátanak)
  • Adminisztrációs feladatok

ELVÁRÁSOK

  • 18. betöltött életév + nappalis hallgatói jogviszony
  • Python tudás
  • Tudj bánni a gyerekekkel, légy közvetlen és türelmes
  • A tanfolyamok hétköznapokon 16:00-17:00 órakor kezdődnek, heti 2-4 alkalmat kell vállalni (heti 4-8 óra)