Az Ecolab egy vízellátással és fertőzésmegelőzéssel foglalkozó globális vezető vállalat. Világszínvonalú szolgáltatást nyújtanak évek óta az élelmiszer-biztonság javításában, tiszta és biztonságos környezet fenntartásában!

Dolgozz náluk recepciós munkakörben és tapasztald meg milyen egy folyamatosan fejlődő cégnél dolgozni!

AMIT AJÁNLUNK

  • Br. 1900 Ft/óra (25 év alatt br.=nettó)
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Hosszútávú, stabil munkahely, ahol megbecsülik a munkádat és téged
  • Betekintés a szállítók menedzselésébe

FELADATOK

  • Kollégák eligazítása, belépőkártyák készítése
  • Iroda bejárás, ellenőrzés – stationery rendelések
  • Adminisztratív feladatok
  • Csomagok összeállítása, kisebb pakolások

ELVÁRÁSOK

  • Betöltött 18. életév + nappalis hallgatói jogviszony
  • Heti 30 óra vállalása min. fél évig – hétfő-péntek: 8:00-17:30 között rugalmasan
  • Magabiztos B2-es angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office alapvető ismerete
  • Proaktív és válaszkész attitűd
  • Barátságos, segítőkész jellem
  • Előnyt jelent, ha: tapasztalatod van ügyfélszolgálat, recepció vagy adminisztrációs területen, vittél bármilyen projektet már tanulmányaid során, vagy szerepeltél valamilyen versenyen, voltál már önkéntes, vagy volt gyakornoki munkád
Bérezés: bruttó 1900 Ft / óra
Nyelvtudás:
Angol