Leírás

Feladatok
–         A kollégák támogatása (például VPN, hozzáféréskezelés, konfigurálás, telepítés, hardvergondok stb.)

–         Ticketkezelés, troubleshooting, elsősorban helyi, de bizonyos esetekben nemzetközi szinten is (angolul)

–         Az irodai infrastruktúra kezelése (3 hálózat, 2 nyomtató, beléptető- és kamerarendszer, kapcsolattartás a szolgáltatókkal)

–         Az IT raktár leltárának naprakészen tartása

–         Új belépők eszközeinek előkészítése, átadása

–         Jelenleg a teljes iroda átállt az otthoni munkavégzésre, de ebben a munkakörben vannak olyan feladatok, amik miatt be kell menni az irodába

Elvárások
–         Folyamatban lévő aktív hallgatói jogviszony informatikai területen

–         Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, erre napi szinten szükséged lesz

–         Középszintű, akár kissé megkopott német nyelvtudás előny lehet

–         Előny, ha végeztél már hasonló munkát, de nem elvárás

–         Hetente legalább 25-30 óra vállalása

–        rugalmasság, nyitottság

Amit kínálunk
–         Hosszútávú gyakornoki program

–         Az a célunk, hogy gyarapítsd nálunk a tudásod, ezért valódi feladatokat adunk és számítunk is az önálló munkádra

–        Nettó 1800 Ft-os órabér

–         Vannak angol és német nyelvórák

–         Home office – csak akkor kell bemenni az irodába, ha egy feladat máshogy nem oldható meg

Bérezés: nettó 1800 Ft/óra
Nyelvtudás:
Angol
Német