Csatlakozz Iskolasz√∂vetkezet√ľnkh√∂z – az ETISZ csapat√°ba – toborz√≥k√©nt
Olyan di√°kot keres√ľnk csapatunkba, aki felelŇĎss√©ggel van a munk√°ja ir√°nt, √∂r√∂m√©t leli abban, ha √ļj kih√≠v√°sokat kap, √©s b√≠rja a p√∂rg√©st.
A napjaink soksz√≠nŇĪek, telefon√°lunk √©s chatel√ľnk a di√°kokkal, mik√∂zben szervezz√ľk a beoszt√°sokat, fogadjuk a k√©rd√©seket √©s int√©zz√ľk a sz√ľks√©ges adminisztr√°ci√≥t.
Igyeksz√ľnk szakmai keres√©seinkre a legmegfelelŇĎbb jel√∂lteket felkutatni, hogy a legjobb gyakorlati helyet tal√°ljuk meg di√°kjainknak, √©s kimagasl√≥ jel√∂lteket k√ľldj√ľnk megrendelŇĎinknek.
Hirdet√©seket √≠runk, √©s kezelj√ľk a social media fel√ľleteket (Instagram, TikTok, Facebook, Linkedin), kreat√≠v √∂tletel√©seket tartunk, hogy folyamatosan fejlŇĎdj√ľnk √©s jobbak legy√ľnk.
Ha √ļgy √©rzed, hogy Te egy ilyen csapatban √©s munkak√∂rben tudn√°l kiteljesedni, jelentkezz!
Feladatok
– di√°k munkaerŇĎ toborz√°sa elsŇĎsorban online hirdet√©si fel√ľleteken kereszt√ľl
Рálláshirdetések írása
– jelentkezŇĎk elŇĎszŇĪr√©se √©s interj√ļztat√°sa (elsŇĎsorban telefonon)
– munkaerŇĎ-szervez√©si feladatok ell√°t√°sa: beoszt√°sok k√©sz√≠t√©se, egyeztet√©se a di√°k munkav√°llal√≥kkal
Рadatok pontos rögzítése a jelöltadatbázisban
Elv√°r√°sok
Рproaktív hozzáállás
– terhelhetŇĎs√©g, p√∂rgŇĎs szem√©lyis√©g
Рheti minimum 25 óra vállalása
– √©rdeklŇĎd√©s a HR ter√ľlet ir√°nt
Рnappali tagozatos hallgatói jogviszony
– nagy elŇĎny, ha m√°r van toborz√°sban tapasztalatod
Amit aj√°nlunk