Pályakezdő mérnökként szívesen kamatoztatnád az eddig tanultakat a gyakorlatban is? Jól beszélsz angolul? Ambíciózus vagy és szeretsz csapatban dolgozni?

Ez a lehetőség Neked szól!

Multinacionális, folyamatosan bővülő partnercégünk gyöngyösi egységébe keresünk mérnök kollégákat, ahol az első naptól felelősségteljes feladatok, betanulást követően pedig saját projektek várnak Rád!

Feladataid lesznek:

  • termeléstámogatás,
  • folyamatfejlesztési akciótervek kidolgozása,
  • LEAN szemléletmód követése,
  • folyamatos kapcsolattartás a külföldi partnerekkel, munkatársakkal,
  • dokumentációk, prezentációk készítése,
  • különböző fejlesztési projektekben való részvétel.

Amit partnerünk vár:

  • befejezett vagy folyamatban lévő mérnök tanulmányok,
  • kommunikációképes aktív ANGOL nyelvtudás szóban és írásban is egyaránt,
  • maximum 5 éves szakmai tapasztalat,
  • magabiztos, határozott fellépés, agilitás, csapatszellem, vezetői affinitás.

Amit kínál:

  • cafetéria juttatás,
  • bejárás támogatása,
  • lakhatási támogatás,
  • külföldi kiküldetések, tréningek,
  • folyamatos szakmai kihívások,
  • pezsgő, multinacionális munkakörnyezet.
Bérezés: kiemelkedő alapbér
Nyelvtudás:
Angol