Álláshirdetés magyar nyelv és irodalom szakos hallgatók számára!

Sziasztok!
Egy újonnan induló oktatási platfom keresi lelkes munkatársait! Az alábbi tantárgyak oktatóit keressük: magyar nyelv és irodalom. Ha szenvedélyesen szeretsz tanítani, és segítenél a középiskolás diákoknak az érettségi felkészülésben, akkor jelentkezz hozzánk!
Feladataid:
Oktatási anyagok készítése saját otthonodból (videós, és írott anyagok)
Strukturált tartalomterv kidolgozása és prezentációk készítése (sablonok alapján)
Elvárásaink:
Az adott érettségi tantárgy hallgatója vagy
Lelkesedsz a tanítás iránt, szeretnéd magad élesben is kipróbálni
Jól ismered az érettségi vizsgák menetét, felépítését
Szereted a részleteket, pontos vagy és alapos
Amit kínálunk:
Otthoni munkavégzés, rugalmas időbeosztás a munkavégzés nagyjából 4 -6 hetet ölel fel
Versenyképes fizetés
Az összes szükséges eszközt biztosítjuk
 Projekt kezdete: azonnal
 Jelentkezés: eszterpapp95@gmail.com, vagy üzenetben
Ha szeretnéd kipróbálni magad oktatóként, és a fent felsorolt tantárgyak egyikének hallgatója vagy, ne hagyd ki ezt a remek lehetőséget!

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a eszterpapp95@gmail.com címre

Bérezés: 300.000-500.000 nettó, plusz bónuszok
Nyelvtudás:
Angol
Magyar
Szak:
magyartanár, irodalom, osztatlan tanárképzés