Leírás

A pályázat benyújtásának határideje: 2023. szeptember 30.

✅Feladatok:

• megbízási szerződések, többletfeladatok, önkéntes szerződések elkészítése, teljes körű adminisztrációja
• önkéntes oktatók rögzítése SAP rendszerben
• munkába járási költségek adminisztrációja
• távollétek adminisztrációja
• kiadásokhoz kapcsolódó kötelezettségvállalások nyilvántartása és kezelése SAP rendszerben
• munkaköréhez kapcsolódó iratok kezelése, iktatása, archiválása
• közreműködés a Hivatal egyéb feladatainak ellátásában

✅Elvárások:

• középiskola/ gimnázium, szakirányú középfokú képesítés

• pályakezdők jelentkezését is várjuk

• felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

• magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

✅Előnyök:

• felsőfokú végzettség HR területen

• társalgási szintű angol nyelvtudás

• 2 év szakmai tapasztalat HR területen

•  SAP rendszer HR moduljának ismerete

• pályázati HR területen szerzett munkatapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre