Leírás

Benyújtási határidő: 2024.04.14.

Feladatok:

• a kar angol nyelvű képzéseinek szervezése
• tanulmányi adminisztráció, tanulmányi igazolások kiadása
• hallgatói kérelmek, beadványok intézése, döntésre való előkészítése adott esetben angol nyelven is
• ügyfélfogadás, tájékoztatás tanulmányi ügyekben angol nyelven is
• online tájékoztatási felületek kezelése
• NEPTUN Egységes Tanulmányi Rendszer kezelése
• kapcsolattartás a képzések oktatóival és munkatársaival adminisztrációs és hallgatói ügyek vonatkozásában angol nyelven is
• az Intézet és a képzések kommunikációjának támogatása
• közreműködés a Kar és az Intézet egyéb feladatainak ellátásában

Elvárások:

– középiskola/gimnázium végzettség
– kommunikációképes angol nyelvtudás
– MS Office alkalmazások ismerete

Előnyök:

– NEPTUN Egységes Tanulmányi Rendszer ismerete
– jártasság honlapszerkesztésben
– oktatási intézményben szerzett adminisztrációs tapasztalat
– tanulmányi ügyintézői, oktatásszervezői gyakorlat
– kommunikációs területen szerzett tapasztalat, különösen honlap, hírlevél szerkesztésében szerzett tapasztalat
– nemzetközi kapcsolattartásban szerzett tapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol