Leírás

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. február 5.

Feladatok:

Az Angol-Amerikai Intézet és az Amerikanisztika Tanszék adminisztrációja.
Kapcsolattartás az Intézet és a Tanszék oktatóival és az egyetem egyéb egységeivel.

Elvárások:

• középiskola/gimnázium
• tárgyalóképes angol nyelvtudás
• internetes alkalmazások, levelező rendszerek (Outlook), MS Office (irodai alkalmazások), MS Windows, MS Teams felhasználói szintű ismerete
• büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyök:

• felsőfokú végzettség
• angol nyelvből felsőfokú C típusú általános nyelvvizsga
• gyakorlott felhasználói ismeretek levelező rendszerek, irodai és távoktatási alkalmazások területén (MS Windows,
Office, Power Point, Moodle, Google Classroom, MS Teams, stb.)
• hasonló területen szerzett tapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a seas@btk.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol