Leírás

A pályázat benyújtási határideje: 2024.07.07!

Feladatok:

• bejövő/kimenő adminisztrálása, számlák
• részvétel a pályázati adatszolgáltatások, kimutatások készítésében
• digitális archiválás
• irodai postai küldemények kezelése
• a számlákhoz kapcsolódó dokumentáció összeállítása
• egyéb irodai adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

– középiskola/gimnázium
– középfokú pénzügyi szakirányú végzettség / vagy egyéb felsőfokú végzettség / vagy gazdasági felsőfokú végzettség
– legalább 1-3 év pénzügy / pályázat tapasztalat
– MS Excel program felhasználói szintű ismerete
– magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyök:

– pénzügy-számviteli OKJ
– regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
– angol nyelvből középfokú C típusú nyelvvizsga
– hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– SAP rendszer ismerete

Teljes pályázati kiírás: https://www.elte.hu/dstore/document/12382/pályázati%20ügyintéző%20Bölcsészettudományi%20Kar%20Gazdasági%20Hivatal%20Pályázati%20Iroda.pdf

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a istvan.zsolt.nagy@btk.elte.hu címre