Leírás

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. február 6.

Feladatok:

A Magyar mint Idegen Nyelv Tanszék szakmai és tanulmányi adminisztrációja, az oktatási feladatok szervezése, koordinációja, ügyviteli feladatok ellátása (pl. órameghirdetés, nyári egyetem, egyéb nem akkreditált képzések), Neptun informatikai rendszer kezelése.

Elvárások:

• középiskola/gimnázium
• angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga
• internetes alkalmazások, levelezőrendszerek (Outlook), MS Office (irodai alkalmazások), MS Windows, Excel ismerete
• büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyök:

• alapszakos diploma
• angol nyelvből felsőfokú nyelvvizsga (A, B vagy C típusú)
• bármely más nyelvből közép- vagy felsőfokú nyelvvizsga (A, B vagy C típusú)
• 1–3 év szakmai tapasztalat
• 1–3 év adminisztrációs tapasztalat a felsőoktatásban

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a bertalan.zoltanne@btk.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol