Az Eötvös Loránd Tudományegyetem újonnan alakuló Mikrobiológiai Diagnosztikai Laboratóriuma 2 fő laboratóriumi szakasszisztenst keres teljes- esetleg részmunkaidőben.

Feladatok:

A mikrobiológiai diagnosztikai laboratóriumban lévő vizsgálatokhoz szükséges
szakasszisztensi feladatkör ellátása. A laboratóriumba érkező humán vizsgálati minták
átvétele, beazonosítása, a molekuláris biológiai és szerológiai diagnosztikai
vizsgálatokhoz a minták, reagensek előkészítése, a szükséges oldatok, pufferek
elkészítése a mindenkori módszertani előírásban foglaltaknak megfelelően. Molekuláris
biológiai és szerológia vizsgálatok kivitelezése, a gépek és műszerek kezelése. A
vizsgálati adatok feldolgozása és dokumentálása, rögzítése a laboratóriumi
adatbázisban.

Pályázati feltételek:

• Középiskola/gimnázium, mikrobiológiai szakasszisztens vagy klinikai
laboratóriumi szakasszisztens vagy mikrobiológus technikus (felsőoktatási
szakképzés) vagy orvosi diagnosztikai analitikus (felsőoktatási szakképzés)

• BSc biológus, biomérnök

• pályakezdők jelentkezését is várjuk

• magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• Főiskola,
• felhasználói szintű informatikai rendszerismeret
• szakmai tapasztalat kutató laboratóriumban vagy a mikrobiológiai diagnosztika
területén, főként a szerológiai és PCR alapú vizsgálatok ismerete és BSL-2-es
szintű laboratóriumi gyakorlat

Elvárt kompetenciák:
• önálló munkavégzés,
• pontosság,
• kihívások kedvelése,
• terhelhetőség,
• jó kommunikációs készség,
• kezdeményező problémamegoldás,
• egyéni és csapatmunkára való képesség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajz
• végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata
• kísérő levél/ motivációs levél
• nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati
eljárással összefüggő kezeléshez „Nyilatkozat álláspályázat elbírálásához” –
nyomtatvány az https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalról tölthető le
• sikeres pályázat esetén, amennyiben felvételt nyert, 3 hónapnál nem régebbi
erkölcsi bizonyítvány

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. július 15.

A pályázatok benyújtásának módja:
• Elektronikus úton Molnár Judit részére a judit.molnar@fiek.elte.hu E-mail
címen keresztül
A pályázat elbírálásának módja, rendje:

Az illetmény megegyezés szerint, tapasztalattól függően. Az állás részmunkaidőben is
betölthető.

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. augusztus 15.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:
www.elte.hu/allaspalyazatok – 2021. június 28.

Bérezés: megegyezés szerint, munkakörtől, végzettségtől és tapasztalattól függően
Nyelvtudás:
Angol