Feladat:
A központ napi pénzügyi és adminisztratív feladatainak bonyolítása. A központ pénzügyi-számviteli feladatkörébe tartozó utalványkódokon (munkaszámokon) a beérkező kötelezettségvállalási igények előzetes fedezetvizsgálata, a jóváhagyott megrendelések SAP rendszerben történő előrögzítése. A bejövő és kimenő számlák előzetes szabályossági felülvizsgálata (aláírási jogosultságok ellenőrzése, a számlák formai és tartalmi ellenőrzése stb.), a számlák felszerelése (szerződés,megrendelő, teljesítésigazolás összegyűjtése), kontírozása az SAP rendszerben. Belső keretátcsoportosítások, valamint az egyéb pénzforgalmon kívüli tranzakciók előkészítése. Az éves költségvetés felhasználásának figyelemmel kísérése, a keretgazdák rendszeres tájékoztatása a szabad előirányzatokról. Az Egyetem gazdasági, pénzügyi szabályzatainak figyelemmel követése, azok betartása és betartatása.

Pályázati feltételek:
• középiskola/gimnázium, gazdasági területen szerzett legalább középfokú végzettség, vagy legalább középfokú végzettség mérlegképes könyvelői képesítéssel
• 1-2 év államháztartási területen szerzett pénzügyi-számviteli tapasztalat
• MS Office programok magas szintű ismerete
• magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• SAP vagy egyéb pénzügyi-számviteli integrált rendszer ismerete

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre

Bérezés: n.a.