Leírás

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. február 19.

Feladatok:

• ellátja a KGH napi munkavégzéséhez szükséges, operatív és adminisztratív jellegű feladatokat
• kapcsolatot tart az ELTE adminisztrátoraival, gazdasági ügyintézőivel valamint az ELTE egyéb szervezeti egységeinek munkatársaival
• elvégzi a feladatkörébe tartozó levelezéseket, sokszorosítási munkákat
• gondoskodik a feladatköréhez tartozó ügyiratok iktatásáról, szükség szerint a dokumentációk megfelelő archiválásáról
• fogadja és továbbítja a KGH részére érkező postai küldeményeket
• nyilvántartást vezet a KGH-ra vonatkozó pénzgazdálkodási jogkörökről, Közreműködik a munkatársak jelenlétét igazoló dokumentumok (jelenléti ív, havi változásjelentés, szabadság) nyilvántartásában és a havi adatszolgáltatásban
• közreműködik a felelősségi körébe átadott bélyegzők őrzéséről a 17/2015. (VI.11.) számú kancellári utasításban meghatározottak szerint
• közreműködik a szerződések (MM46), megrendelések (MM45) naprakész archiválásáról
• iktatórendszer fejlesztésével járó változásokat nyomon követi és alkalmazza
• utalványozási workflow-al kapcsolatos, iktatórendszert érintő tudnivalókat elsajátítja, alkalmazza a mindennapi munkavégzés során, kiemelten a bizonylatok vonalkóddal történő ellátása és képi rögzítése tekintetében

Elvárások:

• középiskola/gimnázium
• felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete

Előnyök:

• adminisztrációs területen szerzett 1-3 év tapasztalat
• Poszeidon iktatórendszer ismerete

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre